Menu przedmiotowe:
Galeria
4
Nadanie Sztandaru w KPP IławaKWP - Komenda Powiatowa Policji w Iławie
Aktualności:
 23.04.2014 - Kolejna pijana matka opiekowała się małymi dziećmi

Przed sądem rodzinnym i nieletnich odpowie  32 – letnia kobieta, która będąc pod działaniem alkoholu  opiekowała się czwórką swoich dzieci. O pijanej matce poinformowała policjantów najstarsza córka. Teraz ze swojego zachowania mieszkanka  Iławy będzie tłumaczyć się przed sądem rodzinnym i nieletnich.

więcej » 
 22.04.2014 - Podsumowanie Świąt Wielkiej Nocy

Policjanci z powiatu iławskiego podsumowali Święta Wielkiej Nocy. Zdaniem funkcjonariuszy tegoroczne święta można zaliczyć do spokojnych. Mimo tego co dzieje się na drogach naszego kraju w powiecie iławskim policjanci nie odnotowali żadnego wypadku drogowego.

więcej » 
 22.04.2014 - Zatrzymali poszukiwanych
Policjanci  z powiatu iławskiego zatrzymali trzech poszukiwanych. Rafał K.  ma do odbycia karę pozbawienia wolności za uszkodzenie mienia, Piotr S.  za paserstwo umyślne natomiast Tomasz P. będzie odbywać karę pozbawienia wolności za przestępstwo znęcania. Dwójka została już odkonwojowana do zakładu karnego.

więcej » 
Dzień z pracy Policji
Zdarzenia: 2014-04-23
1. Zatrzymani
    na gorącym uczynku: 14
2. Wypadki drogowe: 2
    - ranni: 2
    - zabici: 0
3. Kolizje drogowe: 45
4. Nietrzeźwi kierowcy: 7
Ostatnia aktualizacja: 2014-04-23
© 2006 - Wszystkie prawa zastrzeżone Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl

Projekt pt. "Rozwój e-usług publicznych i e-komunikacji między społecznością regionu, a Policją województwa warmińsko - mazurskiego" współfinansowany w 75% przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego oraz w 25% z budżetu Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.