Menu przedmiotowe:
Galeria
25
Nadanie Sztandaru w KPP IławaKWP - Komenda Powiatowa Policji w Iławie
Aktualności:
 25.07.2014 - Chciał się włamać. Został zatrzymany

Policjanci z Iławy zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o usiłowanie włamanie do domu jednorodzinnego  na terenie gminy Iława.  Kodeks karny za przestępstwo kradzieży z włamaniem przewiduje karę pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

więcej » 
 25.07.2014 - Święto Policji 2014

 Po raz kolejny policjanci z całego kraju – w tym również policjanci z powiatu iławskiego wczoraj obchodzili swoje święto. Dzień 24 lipca to data uchwalenia pierwszej Ustawy o Policji Państwowej, która powoływał do życia formację odpowiedzialną za ochronę bezpieczeństwa, spokoju i porządku publicznego.

więcej » 
 23.07.2014 - Pracowali na miejscu kolizji drogowej

Policjanci iławskiej drogówki pracowali na miejscu groźnie wyglądającej kolizji drogowej, do której doszło na drodze krajowej nr 16 w miejscowości Laseczno  gmina Iława. Kierujący hyundaiem zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył czołowo w vw a odłamki hyundaia uderzyły w jadący za nim samochód osobowy citroen.

więcej » 
Dzień z pracy Policji
Zdarzenia: 2014-07-23
1. Zatrzymani
    na gorącym uczynku: 20
2. Wypadki drogowe: 3
    - ranni: 3
    - zabici: 0
3. Kolizje drogowe: 50
4. Nietrzeźwi kierowcy: 12
Ostatnia aktualizacja: 2014-07-25
© 2006 - Wszystkie prawa zastrzeżone Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl

Projekt pt. "Rozwój e-usług publicznych i e-komunikacji między społecznością regionu, a Policją województwa warmińsko - mazurskiego" współfinansowany w 75% przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego oraz w 25% z budżetu Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.