Komenda Powiatowa Policji w Iławie

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Kierownik Rewiru Dzielnicowych

 2. Komisariat Policji w Suszu

 3. Osoby posukiwane

 4. Uroczyste podsumowanie pracy funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Suszu

  Policjanci z Komisariatu Policji w Suszu podczas uroczystej odprawy służbowej, podsumowali efekty swojej pracy w 2016 roku. W spotkaniu uczestniczył Komendant Powiatowy Policji w Iławie mł. insp. Robert Mikusik, Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Iławie nadkom. Rafał Żubertowski. Komendant Komisariatu Policji w Suszu podinsp. Joanna Soboczyńska omówiła osiągnięcia i efekty pracy funkcjonariuszy w 2016 roku oraz przedstawiła założenia i kierunki działań na 2017 rok.

 5. Kontakt

 6. Posterunek Policji w Zalewie

 7. Policjanci przeprowadzili działania TRUCK & BUS

  Iławscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Inspekcji Transportu Drogowego „BUS-TRUCK”. Podczas prowadzonej akcji funkcjonariusze kontrolowali autobusy oraz samochody ciężarowe. Policjanci sprawdzali stan techniczny pojazdów, uprawnienia do kierowania, dokumenty wymagane podczas kontroli drogowej, jak również stan trzeźwości kierowców. Nie obyło się bez kar.

 8. Rejon II

 9. Komsariat Policji w Lubawie

 10. Od kontroli na drodze, do przeszukania garażu – zabezpieczony nielegalny tytoń i alkohol

  Iławscy kryminalni zatrzymali 21-latka, który swoim samochodem przewoził prawie 2000 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Kilkanaście godzin później policjanci wspólnie z funkcjonariuszami izby celnej zatrzymali 39–latka, który w swoim garażu przechowywał prawie 500 paczek papierosów, spirytus i kilka kilogramów tytoniu – wszystko bez polskich znaków akcyzy. Łączne straty Skarbu Państwa szacuje się na prawie 60 000 złotych.