Menu przedmiotowe:
Galeria
29
Nadanie Sztandaru w KPP IławaKWP - Komenda Powiatowa Policji w Iławie

Aktualności:
 01.10.2014 - Zgłoszenie, reakcja, zatrzymany pijany kierowca

Po raz kolejny sygnał od świadka pozwolił na szybkie zatrzymanie pijanego kierowcy. Niebezpieczne manewry na parkingu, najeżdżanie na trawnik zaniepokoiły innego kierowcę. Dzięki krótkiej informacji policjanci zatrzymali 57-latka, który miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. To tylko jeden z przykładów wczorajszych interwencji policjantów ruchu drogowego wobec nietrzeźwych na drogach powiatu iławskiego. Było ich więcej.

więcej » 
 30.09.2014 - Rozdawali pierwszoklasistom kamizelki odblaskowe

Policjanci z Iławy i Kisielic odwiedzili dzieci w Szkole Podstawowej w Kisielicach, Goryniu oraz Łęgowie. By zwiększyć bezpieczeństwo dzieci w drodze do i ze szkoły przekazywali maluchom wiedzę na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Na zakończenie spotkania, po pięknym występie dzieci, uczniowie otrzymali kamizelki odblaskowe oraz odblaski.

więcej » 
 30.09.2014 - Zatrzymali poszukiwanych

Policjant z Kisielic zatrzymał 28-letniego Henryka M., który poszukiwany na podstawie zarządzenia ustalenia miejsca pobytu i osadzenia w zakładzie karnym przez sąd . Mieszkaniec Kisielic ma do odbycia karę roku i czterech miesięcy pozbawienia wolności za oszustwo, wyłudzenie kredytu oraz kradzieże z włamaniami. Do placówki wychowawczej, z której uciekł trafi natomiast 16-letni mieszkaniec Lubawy.

więcej » 
Dzień z pracy Policji
Zdarzenia: 2014-09-23
1. Zatrzymani
    na gorącym uczynku: 21
2. Wypadki drogowe: 6
    - ranni: 5
    - zabici: 1
3. Kolizje drogowe: 71
4. Nietrzeźwi kierowcy: 8
Ostatnia aktualizacja: 2014-10-01
© 2006 - Wszystkie prawa zastrzeżone Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl

Projekt pt. "Rozwój e-usług publicznych i e-komunikacji między społecznością regionu, a Policją województwa warmińsko - mazurskiego" współfinansowany w 75% przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego oraz w 25% z budżetu Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.