Menu przedmiotowe:
Galeria
32
Nadanie Sztandaru w KPP IławaKWP - Komenda Powiatowa Policji w Iławie
Aktualności:
 24.04.2014 - Znęcał się nad matką i siostrą. Usłyszał zarzuty

Kara nawet 7 i pół lat pozbawienia wolności może grozić 22 - latkowi, który będąc pod wpływem alkoholu, znęcał się nad swoją matka i siostrą. Mężczyzna podczas awantur wyzywał, poniżał, groził kobietom. Funkcjonariusze zatrzymali Mateusza R., który trafił do policyjnej celi.  22-latek podczas przesłuchania usłyszał zarzuty. Teraz ze swojego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem.

więcej » 
 24.04.2014 - Pies pogryzł 4 - letnia dziewczynkę

Kisieliccy policjanci wyjaśniają okoliczności pogryzienia przez psa czteroletniego dziecka. Dziewczynka bawiąc się na podwórku w pewnym momencie przybiegła zapłakana i zakrwawiona do domu.  W wyniku zdarzenia z obrażeniami głowy i pleców trafiła do szpitala w Grudziądzu. Funkcjonariusze ustalili, że pies nie posiadał aktualnego szczepienia. Policjanci szczegółowo ustalają okoliczności tego zdarzenia. Funkcjonariusze apelują o szczególną ostrożność zwłaszcza w przypadku kontaktu małych dzieci z czworonogami.

więcej » 
 24.04.2014 - Komenda Powiatowa Policji w Iławie zachęca do kierowania się rozsądkiem

„Kieruj się rozsądkiem” tak zatytułowana jest kampania społeczna. Akcja adresowana jest do osób w każdym wieku, motocyklistów,  pieszych a przede wszystkim osób starszych. Policjanci zachęcają wszystkich użytkowników dróg do prawidłowych zachowań na drodze,  przestrzegania przepisów prawa.

więcej » 
Dzień z pracy Policji
Zdarzenia: 2014-04-23
1. Zatrzymani
    na gorącym uczynku: 14
2. Wypadki drogowe: 2
    - ranni: 2
    - zabici: 0
3. Kolizje drogowe: 45
4. Nietrzeźwi kierowcy: 7
Ostatnia aktualizacja: 2014-04-24
© 2006 - Wszystkie prawa zastrzeżone Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl

Projekt pt. "Rozwój e-usług publicznych i e-komunikacji między społecznością regionu, a Policją województwa warmińsko - mazurskiego" współfinansowany w 75% przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego oraz w 25% z budżetu Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.