Menu przedmiotowe:
Galeria
8
Nadanie Sztandaru w KPP IławaKWP - Komenda Powiatowa Policji w Iławie
Aktualności:
 30.07.2014 - Posiadał oraz udzielał narkotyki. Usłyszał zarzuty

Kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi gminy Iława, który zatrzymany został przez policjantów pod zarzutem posiadania oraz udzielania narkotyków. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów.

więcej » 
 30.07.2014 - Policjant po służbie zatrzymał poszukiwanego

Iławski policjant zatrzymał po służbie 35-letniego mężczyznę. Piotr S. był poszukiwany na podstawie zarządzenia ustalenia miejsca pobytu i osadzenia w zakładzie karnym wydanym przez Sąd Rejonowy w Iławie. Mieszkaniec Iławy ma do odbycia karę 8 miesięcy pozbawienia wolności za groźby oraz naruszenie miru domowego.

więcej » 
 28.07.2014 - Zatrzymana 30 - latka podejrzana o usiłowanie zabójstwa nowo narodzonego dziecka
Prokurator zadecydował o policyjnym dozorze wobec kobiety podejrzanej o  usiłowanie zabójstwa swojego nowo narodzonego dziecka. W ramach zastosowanego środka zapobiegawczego 30 – latka będzie musiała raz w tygodniu meldować się w Komendzie Powiatowej Policji w Iławie.  Za usiłowanie zabójstwa  dziecka w okresie porodu pod wpływem jego przebiegu grozi kara nawet do  5 lat pozbawienia wolności.
więcej » 
Dzień z pracy Policji
Zdarzenia: 2014-07-29
1. Zatrzymani
    na gorącym uczynku: 23
2. Wypadki drogowe: 7
    - ranni: 8
    - zabici: 0
3. Kolizje drogowe: 41
4. Nietrzeźwi kierowcy: 11
Ostatnia aktualizacja: 2014-07-30
© 2006 - Wszystkie prawa zastrzeżone Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl

Projekt pt. "Rozwój e-usług publicznych i e-komunikacji między społecznością regionu, a Policją województwa warmińsko - mazurskiego" współfinansowany w 75% przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego oraz w 25% z budżetu Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.