Menu przedmiotowe:
Galeria
9
Nadanie Sztandaru w KPP IławaKWP - Komenda Powiatowa Policji w Iławie

Aktualności:
 17.09.2014 - Posiedzi trzy miesiące w areszcie za rozbój i kradzież rozbójniczą

Sąd Rejonowy w Iławie  zadecydował o tymczasowym aresztowaniu 34-latka. Krzysztof Ś.  podejrzany jest o rozbój i kradzież rozbójniczą na terenie Iławy. 34 – latek w pierwszym przypadku pobił mężczyznę i ukradł mu pieniądze. Natomiast za drugim razem ukradł buty a następnie wspólnie z kolegami pobił pokrzywdzonego. Za sam rozbój w warunkach recydywy grozi kara  nawet do 18 lat pozbawienia wolności.

więcej » 
 17.09.2014 - Nietrzeźwy ojciec opiekował się swoją 8-letnią córką.
31 – letni Daniel Sz.   mieszkańca Iławy, który będąc pod wpływem opiekował się swoją 8 - letnią córką. O tym, że prawdopodobnie nietrzeźwy mężczyzna  zajmuje się dzieckiem, policję powiadomiła zaniepokojona asystentka rodziny.  8–latka trafiła pod opiekę cioci, natomiast sprawą ojca zajmie się teraz sąd rodzinny i nieletnich.
więcej » 
 17.09.2014 - Podsumowanie "Bezpiecznej Drogi do Szkoły 2014"

Za nami pierwsze dni nowego roku szkolnego. W okolicach szkół i na drogach dojazdowych do nich pojawiły się dzieci, korzystające z jezdni, przejść dla pieszych i poboczy. Aż do następnych wakacji droga do szkoły i z powrotem będzie stałym punktem dnia każdego ucznia. Policjanci powiatu iławskiego przeprowadzili działania „Bezpieczna droga do szkoły 2014”.

więcej » 
Dzień z pracy Policji
Zdarzenia: 2014-09-15
1. Zatrzymani
    na gorącym uczynku: 28
2. Wypadki drogowe: 3
    - ranni: 3
    - zabici: 0
3. Kolizje drogowe: 41
4. Nietrzeźwi kierowcy: 15
Ostatnia aktualizacja: 2014-09-17
© 2006 - Wszystkie prawa zastrzeżone Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl

Projekt pt. "Rozwój e-usług publicznych i e-komunikacji między społecznością regionu, a Policją województwa warmińsko - mazurskiego" współfinansowany w 75% przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego oraz w 25% z budżetu Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.