Menu przedmiotowe:
Galeria
4
Nadanie Sztandaru w KPP IławaKWP - Komenda Powiatowa Policji w Iławie
Aktualności:
 18.04.2014 - Klienci płacili za towar a on brał kasę do kieszeni

Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą z Komendy Powiatowej Policji w Iławie wspólnie z Prokuraturą Rejonową w Iławie zakończyli aktem oskarżenia dochodzenie przeciwko pracownikowi jednej z iławskich firm budowlanych. Mężczyzna  miał przywłaszczyć pieniądze wpłacane przez klientów tworząc fikcyjne dokumenty i transakcje finansowe. Z ustaleń śledczych wynika, że ten proceder trwał prawie pół roku.

więcej » 
 18.04.2014 - Zabrał ojcu nowy motorower, spowodował wypadek

Na trasie Susz-Huta doszło do wypadku drogowego. 26–latek kierujący motorowerem wywrócił się. Pasażer ze złamaną nogą został przewieziony do szpitala w Iławie. Policjanci wyjaśniając okoliczności tego zdarzenia ustalili, że motorower był niezarejestrowany i nie posiadał ubezpieczenia oc. Pojazd był nowo kupiony przez ojca 26-latka. Mężczyzna bez pytania wziął go, żeby pojeździć.


więcej » 
 17.04.2014 - Mieszkańcy Środowiskowego Domu Pomocy Społecznej odwiedzili lubawskich policjantów
Mieszkańcy Środowiskowego Domu Pomocy Społecznej odwiedzili lubawskich policjantów. Uczestnicy mogli dowiedzieć się, jak wygląda służba w Policji i obejrzeć sprzęt, którym na co dzień dysponują policjanci. Wszyscy z zaciekawieniem zaglądali w najskrytsze zakamarki lubawskiego komisariatu.
więcej » 
Dzień z pracy Policji
Zdarzenia: 2014-04-18
1. Zatrzymani
    na gorącym uczynku: 12
2. Wypadki drogowe: 5
    - ranni: 5
    - zabici: 0
3. Kolizje drogowe: 44
4. Nietrzeźwi kierowcy: 13
Ostatnia aktualizacja: 2014-04-18
© 2006 - Wszystkie prawa zastrzeżone Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl

Projekt pt. "Rozwój e-usług publicznych i e-komunikacji między społecznością regionu, a Policją województwa warmińsko - mazurskiego" współfinansowany w 75% przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego oraz w 25% z budżetu Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.