Komenda Powiatowa Policji w Iławie

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Kierownik Rewiru Dzielnicowych

 2. Komisariat Policji w Suszu

 3. Komsariat Policji w Lubawie

 4. Zaginęła 37-letnia Agnieszka Laskowska

  Policjanci poszukują 37-letniej Agnieszki Laskowskiej, mieszkanki Iławy. Ostatni raz widziana była 17 maja br. około godz. 17:00, kiedy to wyszła z domu i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem 89 640 72 00, 997 lub osobisty z najbliższą jednostką policji.

 5. Posterunek Policji w Zalewie

 6. Kontakt

 7. Kierownictwo

 8. Iławscy policjanci brali udział w Mistrzostwach Służby Więziennej w Regatach Żeglarskich Iława- Siemiany 2017r.

  Reprezentanci Komendy Powiatowej Policji w Iławie wzięli udział w Mistrzostwach Służby Więziennej w Regatach Żeglarskich Iława- Siemiany 2017r., organizowanych przez Zarząd Terenowy NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa oraz Dyrektora Zakładu Karnego w Iławie. O zwycięstwo w regatach rywalizowało 27 drużyn w tym 81 załogantów z całej Polski. Reprezentacja Komendy Powiatowej Policji w Iławie zajęła IV miejsce.

 9. Rejon IV

 10. Weekend w policyjnych statystykach

  Podczas minionego weekendu policjanci powiatu iławskiego interweniowali łącznie 118 razy, z czego 12 zdarzeń stanowiły interwencje domowe, natomiast 24 to interwencje w ruchu drogowym. Policjanci zatrzymali też trzech nietrzeźwych kierujących, którzy zdecydowali się prowadzić po alkoholu, w tym jednego nietrzeźwego sternika.