Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Z każdą edycją ten turniej cieszy się co raz większym zainteresowaniem. W tym roku na boiska w Lidzbarku Warmińskim wybiegnie 36 drużyn z całego kraju, by rywalizować o podium IX Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej Kobiet i Mężczyzn im. mł. asp. Marka Cekały o Puchar Komendanta Głównego Policji. Sportowa rywalizacja upamiętnia policjanta Oddziału Prewencji Policji w Olsztynie, który 22 lata temu zginął tragicznie, zastrzelony podczas służby przez bandytę.
Dodano: 14.09.2024 -
Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji jest koordynatorem drugiej edycji pilotażowego konkursu pn. „Odblaskowa Szkoła” 2024. Do wzięcia udziału w tej inicjatywie zapraszamy szkoły podstawowe z województw: małopolskiego, podkarpackiego, śląskiego i świętokrzyskiego.
Dodano: 14.09.2024 -
W Iławie na parkingu przed Halą Widowiskowo – Sportową w ramach XIV Iławskiego Półmaratonu La Rive odbyła się sportowa zabawa dla dzieci "Ja też lubię biegać" oraz #biegnepomagam. Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Iławie, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Iławie, ratownikami Iławskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, Grupa Ratownictwa Specjalnego PCK Trójmiasto, Grupa Ratownictwa PCK Olsztyn oraz pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Iławie i Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego również brali w niej udział i przygotowali dla uczestników wiele ciekawych atrakcji i niespodzianek związanych z bezpiecznym uprawianiem sportu.
Dodano: 14.09.2024