Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Areszt dla 35 - latka, który dokonał rozboju
O tymczasowym aresztowaniu zadecydował Sąd Rejonowy w Iławie wobec 35 – latka. Mężczyzna psiknął gazem pieprzowym pokrzywdzonemu w twarz a następnie ukradł mu znaczną sumę pieniędzy i telefon. Teraz ze swojego zachowania będzie tłumaczyć się przed sądem.
Dodano: 16.06.2020 -
Włamał się do restauracji. Usłyszał zarzuty
Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi 41 –latkowi. Mężczyzna włamał się do lokalu gastronomicznego skąd ukradł alkohol i artykuły spożywcze. A czynu tego dokonał w warunkach tzw. „recydywy”. Teraz ze swojego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem.
Dodano: 16.06.2020 -
Okradła znajomego. Została zatrzymana
Do Sądu Rejonowego w Iławie trafił akt oskarżenia przeciwko kobiecie, która jest podejrzewana o kradzież. 33-latka wykorzystując chwilową nieobecność znajomego ukradła mu pieniądze. Mieszkance powiatu iławskiego grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Dodano: 16.06.2020