Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Policjanci nie dopuścili do bójki pseudokibiców
Dzięki szybkiej i sprawnej reakcji funkcjonariuszy nie doszło do bójki pseudokibiców dwóch zwaśnionych drużyn. Pięciu mężczyzn w najbliższym czasie usłyszy zarzuty za naruszenie przepisów z Ustawy o broni i amunicji.
Dodano: 24.11.2020 -
Włamali się do sklepu. Usłyszeli zarzuty
Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi 39-latkowi i 46-latkowi. Mężczyźni włamali się do sklepu, z którego zabrali napoje energetyczne. Teraz obaj ze swojego zachowania będą tłumaczyć się przed sądem.
Dodano: 24.11.2020 -
Groził, rozbił młotkiem werandę i kierował motorowerem pomimo zakazu sądowego. Prokurator zastosował policyjny dozór
Policyjny dozór, zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych - o zastosowaniu takich środków zadecydował prokurator, by przeprowadzić dalsze postępowanie wobec mieszkańca województwa pomorskiego. Mężczyzna groził swojej byłej pracodawczyni oraz jej znajomemu, a także zniszczył jej werandę i przyjechał motorowerem mając aktywny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.
Dodano: 24.11.2020