Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Włamał się do samochodu i ukradł saszetkę. Teraz będzie tłumaczył się przed sądem

Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi 28 - latkowi. Mężczyzna włamał się do samochodu po czym ukradł saszetkę z dokumentami i pieniędzmi. Teraz ze swojego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem.

Kisieliccy policjanci zostali poinformowani o włamaniu do auta. Funkcjonariusze ustalili, że sprawca wybił boczną szybę w vw po czym z samochodu zabrał saszetkę z dokumentami i pieniędzmi.  Policjanci przyjęli zawiadomienie o przestępstwie oraz przesłuchali świadków. W trakcie prowadzonego postępowania ustalili, że kradzieży z włamaniem dokonał 28 – latek. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę. Mieszkaniec gminy Kisielice usłyszał zarzut, do którego się przyznał i złożył wyjaśnienia w sprawie.

Kodeks karny za kradzież z włamaniem przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności. 28 – latek ze swojego zachowania w najbliższym czasie będzie tłumaczył się przed sądem.

Powrót na górę strony