Szukamy właściciela roweru Magnum MG 300 - Komunikaty - Komenda Powiatowa Policji w Iławie

Komunikaty

Szukamy właściciela roweru Magnum MG 300

Iławscy policjanci poszukują właściciela roweru znalezionego w okolicach przystanku autobusowego przy ul. Skłodowskiej w Iławie. Rower można odebrać w budynku iławskiej jednostki Policji przy ul. Wiejskiej 4.

Oficer dyżurny iławskiej Policji w dniu 28.09.2019 r. został poinformowany o pozostawionym  rowerze Magnum MG 300, stojącym przy latarni w okolicach przystanku autobusowego, przy ul. Skłodowskiej 31. Jednoślad przekazał policjantom jeden z mieszkańców miasta zaniepokojony, że rower stał w tym miejscu  od dłuższego czasu, bez jakiegokolwiek zabezpieczenia. Nie pojawił się również jego właściciel.  Funkcjonariusze sprawdzili rower w systemie, jednak nikt nie zgłosił kradzieży tego jednośladu. Jak dotąd nie udało się ustalić do kogo należy, został więc przez policjantów zabezpieczony.

Właściciel roweru  proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Iławie pod nr tel. (89) 640-72-06 lub (89) 640-72-00 i odbiór jednośladu w siedzibie jednostki przy ul. Wiejskiej 4,  od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-15:00.