Uderzył pokrzywdzonego. Rozpoznajesz mężczyznę? - Komunikaty - Komenda Powiatowa Policji w Iławie

Komunikaty

Uderzył pokrzywdzonego. Rozpoznajesz mężczyznę?

Iławscy policjanci pracują nad sprawą uszkodzenia ciała. Jeśli ktokolwiek ma informacje mogące pomóc w zatrzymaniu sprawcy, bądź rozpoznaje tego mężczyznę, proszony jest o kontakt z policją.

Do zdarzenia doszło pod koniec listopada (26.11.2017) w Iławie na ul. Grunwaldzkiej w okolicach klubu "Opcja". Według wstępnych ustaleń polcij między pokrzywdzonym a sprawcą podczas rozmowy przy barze doszło do nieporozumienia. W pewnym momencie mężczyźni wyszli na dwór a kiedy zabrakło argumentów słownych sprawca uderzył pokrzywdzonego z pięści w twarz po czym wrócił do lokalu. Patrole przeszukiwały teren, aby zatrzymać sprawcę. Natomiast ekipa dochodzeniowo-śledcza wykonała oględziny i zabezpieczyła ślady.

Do tej pory w tej sprawie przesłuchano kilkunastu świadków. Funkcjonariusze zdecydowali się na udostępnienie zabezpieczonego nagrania, które być może pomoże w szybszym ustaleniu i zatrzymaniu prawdopodobnego sprawcy.

Policjanci apelują, jeśli ktokolwiek po zobaczeniu tego zdjęcia rozpoznaje mężczyznę proszony jest o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu 89 640 73 08 albo 89 640 72 00 lub 112.