Policja poszukuje świadków zdarzenia drogowego - Komunikaty - Komenda Powiatowa Policji w Iławie

Komunikaty

Policja poszukuje świadków zdarzenia drogowego

Zwracamy się z prośbą do świadków zdarzenia drogowego, które miało miejsce w dniu 21 grudnia 2017 r. około godz. 12:30 na parkingu przy ul. Dąbrowskiego w Iławie (przed InterMarche). Wszystkie informacje, nawet te anonimowe, zostaną sprawdzone i być może przyczynią się do ustalenia sprawcy zdarzenia.

W dniu 21 grudnia  2017 r. około godz. 12:30, w Iławie na parkingu przed supermarketem InterMarche przy ul. Dąbrowskiego doszło do zdarzenia drogowego. Według wstępnych ustaleń policji,  nieznany kierowca poruszający się samochodem o ciemnej barwie, wykonując manewr cofania najechał na prawidłowo zaparkowany samochód  osobowy VW TIGUAN, powodując jego uszkodzenie. Kierujący oddalił się następnie  z miejsca zdarzenia.

Zwracamy się z prośbą do świadków tego zdarzenia oraz osób, które rozpoznają kierowcę lub pojazd na załączonym nagraniu z monitoringu  o osobisty kontakt z prowadzącym postępowanie lub kontakt telefoniczny pod numerem (89) 640-72-93, sekretariat (89) 640-72-07 lub numer dyżurnego (89) 640-07-200.

Wszystkie Informacje w tej sprawie, nawet te anonimowe, zostaną na pewno sprawdzone.