Szukamy świadków wypadku drogowego - Komunikaty - Komenda Powiatowa Policji w Iławie

Komunikaty

Szukamy świadków wypadku drogowego

Zwracamy się z prośbą do świadków wypadku drogowego, zaistniałego w dniu 29 czerwca 2017 r. około godz. 7:45 na skrzyżowaniu ul. Ostródzkiej z ul. Gospodarską w Iławie z udziałem pojazdu Fiat Seicento i n/n pojazdu koloru szarego typu SUV, o kontakt z dyżurnym iławskiej Policji. Informacje, nawet te anonimowe zostaną sprawdzone i być może przyczynią się do ustalenia sprawcy zdarzenia.

W dniu 29 czerwca  2017 r. około godz. 7:45, w Iławie na skrzyżowaniu ul. Ostródzkiej z ul. Gospodarską, doszło do wypadku drogowego drogowego. Według wstępnych ustaleń policji kierujący n/n samochodem koloru szarego typu SUV  wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa kierującej samochodem Fiat Seicento o nr rej. GD 3898A znajdującej się na drodze z pierwszeństwem. W wyniku czego doprowadził dobocznego zderzenia między pojazdami. Po chwili rozmowy z kierującą fiatem kierowca szarego samochodu odjechał.

Zwracamy się z prośbą do świadków tego zdarzenia o osobisty kontakt z dyżurnym iławskiej Policji lub kontakt telefoniczny pod numerem (89) 640-72-00 lub 997, a także pod numerem 112 z telefonów komórkowych. Informacje, nawet te anonimowe zostaną na pewno sprawdzone przez prowadzących sprawę policjantów