Szukamy świadków pobicia 11 - latka - Komunikaty - Komenda Powiatowa Policji w Iławie

Komunikaty

Szukamy świadków pobicia 11 - latka

Zwracamy się z prośbą do świadków pobicia, zaistniałego w dniu 29 kwietnia 2017 r. około godz. 12:00 na placu rowerowym mieszczącym się na ul. Kopernika na wysokości budynku nr 3D w Iławie, o kontakt z dyżurnym iławskiej Policji. Informacje, nawet te anonimowe zostaną sprawdzone i być może przyczynią się do ustalenia sprawcy zdarzenia.

W dniu 29 kwietnia 2017 r. około godz. 12:00, w Iławie na placu rowerowym znajdującym się przy ul. Kopernika  na wysokości budynku nr 3D, doszło do pobicia 11 – latka.  Według wstępnych ustaleń policji,  kiedy pokrzywdzony jeździł rowerem wspólnie ze swoim 11 – letnim kolegą na plac przyszło czterech nieznanych im starszych od nich chłopaków.  Będąc na placu rowerowym czwórka ta używała słów wulgarnych na co zareagował pokrzywdzony zwracając im uwagę. Wtedy jeden z w/w czwórki chłopaków  podszedł do 11 – latka i uderzył go z pięści w nos. Następnie cała czwórka uciekła. Po chwili do pokrzywdzonego podeszła kobieta i podała mu chusteczkę pytając czy mu pomóc.  W wyniku zdarzenia 11 – latek doznał złamania nosa.

Zwracamy się z prośbą do świadków tego zdarzenia o osobisty kontakt z dyżurnym iławskiej Policji lub kontakt telefoniczny pod numerem (89) 640-72-00 lub 997, a także pod numerem 112 z telefonów komórkowych. Informacje, nawet te anonimowe zostaną na pewno sprawdzone przez prowadzących sprawę policjantów