Rejon II - Komenda Powiatowa Policji w Iławie

Rejon  II

st. asp. Tomasz Grysz

tel. (89) 640-72-61, kom. 887 876 490

e-mail: e-mail: dzielnicowy.ilawa2@ol.policja.gov.pl

Agrestowa, Bolesława Chrobrego, Bolesława Śmiałego, Czereśniowa, Dobrawy,  Gospodarska, Grunwaldzka (od nr 1 do nr 13 - nieparzyste) , Jagiellończyka ( nr parzyste od nr 2 do nr 22) Jagiełły, Jana Pawła II (obwodnica) Kościuszki (nieparzyste, od nr 12 do nr 24 parzyste), Kwiatowa, Łąkowa, Malinowa, Morelowa, Mieszka I, Ostródzka, Owocowa, Odnowiciela, Piaskowa, Porzeczkowa, Poziomkowa, Produkcyjna, Przemysłowa, Rolna, Rzemieślnicza, Sosnowa, Szeptyckiego, Świerkowa, Truskawkowa, Usługowa, Wiśniowa, Zielona, Ziemowita, Żwirowa.

Zdiagnozowane zagrożenie, nad którym dzielnicowy podejmuje działania w ramach Planu działania priorytetowego, realizowanego  w okresie od 1.02.2018 do 31.07.2018 r.:

- spożywanie alkoholu w miejscu niedozwolonym w okolicach sklepu Rondo znajdującego się na ul. Kościuszki w Iławie, zniszczenia oraz dewastacja mienia jak również zakłócenie porządku publicznego przez gromadzenie się młodziezy  i zaśmiecanie na terenie Misteczka Ruchu Drogowego umiejscowionego przy ul. Kościuszki w Iławie