Zatrzymali kolejnych poszukiwanych - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Iławie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymali kolejnych poszukiwanych

Policjanci podczas realizowania swoich zadań służbowych, zatrzymali kolejne osoby ukrywającą się przed wymiarem sprawiedliwości. 50 – latek za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu a 40 – latek poszukiwany był przez prokuraturę w celu wykonania z nim czynności prawnych.

Iławscy policjanci z zespołu ds. poszukiwań podczas wykonywania czynności służbowych. ustalali miejsce przebywanie 50 –latka. Policjanci sprawdzali różne adresy, pod którymi mógłby przebywać poszukiwany mężczyzna. Okazało się, że mieszkaniec gminy Susz przebywał w okolicy jednego z lokalnych sklepów. Mężczyzna szukany był przez sąd na podstawie ustalenia miejsca pobytu i osadzenia w zakładzie karnym. Mieszkaniec gminy Susz miał do odbycia karę 8 dni pozbawienia wolności za nieopłaconą grzywnę. Po uiszczeniu zaległości mężczyzna został zwolniony.

Natomiast iławski dzielnicowy podczas obchodu rejonu służbowego sprawdził miejsce zamieszkania poszukiwanego 40 – latka, który szukany był przez Prokuraturę Rejonową z Ostrołęki w celu wykonania z nim czynności prawnych.  Jak się okazało mężczyzna był w domu.  Funkcjonariusz sporządził oświadczenie dotyczące miejsca przebywania mężczyzny.