Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymali poszukiwanych ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości

Policjanci podczas realizowania swoich zadań służbowych, zatrzymali kolejne osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. Wśród nich znaleźli się m. in. 48 - latek, która szukany była za zniszczenie mienia i włamania oraz 37 - latek, który kradł.

Pierwszego z poszukiwanych zatrzymali policjanci z zespołu do spraw poszukiwań. Funkcjonariusze podczas wykonywania czynności służbowych ustalali miejsce przebywanie 48 – latka. Policjanci sprawdzali różne adresy pod którymi mógłby przebywać poszukiwany mężczyzna. W trakcie czynności policjanci ustalili, że mieszkaniec Iławy może przebywać w jednym z mieszkań w mieście. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce. Gdzie potwierdzili uzyskane informację. Policjanci zatrzymali mężczyznę i odkonwojowali  do zakładu karnego. 48 – latek spędzi  w więzieniu najbliższe 8 miesięcy za zniszczenie mienia i włamania.

Tymczasem policjanci podczas patrolu miasta zatrzymali 37 – latka. Funkcjonariusze,  po otrzymaniu zarządzenia o ustaleniu miejsca pobytu i osadzenia w zakładzie karnym, podczas wykonywania czynności służbowych ustalali miejsce przebywanie mężczyzny. Policjanci sprawdzali różne adresy pod którymi mógłby być poszukiwany. W trakcie czynności ustalili gdzie obecnie przebywa 32 – latek. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce. Gdzie zatrzymali mężczyznę  i odkonwojowali do zakładu karnego. Mężczyzna spędzi tam najbliższe 5 miesięcy za kradzieże.