Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Znieważył funkcjonariuszy teraz spędzi w więzieniu najbliższe 75 dni

Policjanci z Susza zatrzymali poszukiwanego 27 – latka. W trakcie czynności okazało się, że mieszkaniec miasta posiada przy sobie narkotyki. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, po czym został odkonwojowany do więzienia gdzie spędzi najbliższe 75 dni za naruszenie nietykalności cielesnej oraz znieważenie funkcjonariusza.

Suscy policjanci podczas patrolu miasta zauważyli znanego im 27 – latka. Funkcjonariusze  podczas codziennej odprawy służbowej zapoznawani są z listą osób poszukiwanych z rejonu.  W związku z powyższym policjanci wiedzieli, że mieszkaniec Susza jest poszukiwany. Funkcjonariusze wylegitymowali mężczyznę oraz sprawdzili w policyjnych systemach potwierdzając informację. Policjanci zatrzymali mężczyznę. W trakcie czynności okazało się, że 27 – latek posiada przy sobie zawiniątko a w nim biały proszek. Badanie narkotestem wskazało, że jest to amfetamina. Mieszkaniec Susza usłyszał zarzuty, do których się przyznał, po czym został odkonwojowany do więzienia. 27 – latek w zakładzie karnym spędzi najbliższe 75 dni za naruszenie nietykalności cielesnej oraz znieważenie funkcjonariusza.

W myśl Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii art. 62. 1. Mówi, że „Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3”.