Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Trzecie miejsce drużyny KPP w Iławie w II Zawodach Strzeleckich o Puchar Szefa Obrony Cywilnej

Reprezentanci Komendy Powiatowej Policji w Iławie wzięli udział w Zawodach Strzeleckich o Puchar Szefa Obrony Cywilnej – Starosty Powiatu Iławskiego. W ostatni weekend na strzelnicy leśnej LOK w Iławie o zwycięstwo rywalizowało aż 26 trzyosobowych zespołów czyli 78 uczestników. Na pierwszym miejscu uplasowała się drużyna Strzeleckiego Klubu Sportowego TIG w Iławie, drugie miejsce wywalczyła drużyna TIG Złota Strzała a na trzecim miejscu na podium uplasowała się reprezentacja Komendy Powiatowej Policji w Iławie.

W  miniony weekend na strzelnicy leśnej LOK w Iławie odbyły się drużynowe II Zawody Strzeleckie o Puchar Szefa Obrony Cywilnej – Starosty Powiatu Iławskiego. Organizatorem zawodów był Starosta Iławski oraz Strzelecki Klub Sportowy TIG w Iławie.

W zmaganiach strzeleckich udział wzięło 26 drużyn tj. 78 uczestników. Zawodnicy strzelali z pistoletu centralnego zapłonu z odległości 25 m do tarcz TS-2 w postawie  stojącej. Po zaciętej rywalizacji wyłoniono zwycięzców. Najcelniej strzelali reprezentanci Strzeleckiego Klubu Sportowego TIG w Iławie, którzy drużynowo zdobyli 235 punktów. Drugie miejsce zdobyła  drużyna TIG Złota Strzała uzyskując 228 punktów, zaś trzecie miejsce wywalczyła drużyna Komendy Powiatowej Policji w Iławie, w składzie: