Drugie miejsce drużyny KPP w Iławie w Zawodach Strzeleckich o Puchar Szefa Obrony Cywilnej

Reprezentanci Komendy Powiatowej Policji w Iławie wzięli udział w Zawodach Strzeleckich o Puchar Szefa Obrony Cywilnej – Starosty Powiatu Iławskiego. W ostatni weekend na strzelnicy leśnej LOK w Iławie o zwycięstwo rywalizowało 12 drużyn i 46 uczestników. Na pierwszym miejscu uplasowała się drużyna Strzeleckiego Klubu Sportowego TIG w Iławie, drugie miejsce wywalczyła drużyna reprezentująca Komendę Powiatową Policji w Iławie, a na trzecim miejscu na podium uplasowała się drużyna Zakładu Karnego w Iławie.

W  miniony weekend na strzelnicy lesnej LOK w Iławie odbyły się drużynowe i indywidualne zawody strzeleckie o Puchar Szefa Obrony Cywilnej – Starosty Powiatu Iławskiego. Organizatorem zawodów był Starosta Powiatu Iławskiego oraz Strzelecki Klub Sportowy TIG w Iławie.

W zmaganiach strzeleckich udział wzięło 12 drużyn oraz 46 uczestników. Zawodnicy strzelali z pistoletu centralnego zapłonu z odległości 25 m do tarcz TS-2 w postawie  stojącej. Po zaciętej rywalizacji wyłoniono zwycięzców. Najcelniej strzelali reprezentanci Strzeleckiego Klubu Sportowego TIG w Iławie, którzy drużynowo zdobyli 240 punktów. Drugie miejsce wywalczyła drużyna reprezentująca Komendę Powiatową Policji w Iławie w składzie:

– asp. szt. Kamil Stępniak

- asp. szt. Waldemar Markuszewski

- asp. Rafał Żurawski

która, w strzeleckich zmaganiach  zdobyła łącznie 238 punktów. Trzecie miejsce na podium zajęła reprezentacja Zakładu Karnego w Iławie uzyskując w klasyfikacji drużynowej 204 punkty.

Z kolei w klasyfikacji indywidualnej asp. szt. Waldemar Markuszewski zajął IV miejsce zdobywając 81 punktów, zaś asp. Rafał Żurawski – VI miejsce z liczbą 80 punktów.

Gratulujemy i życzymy dalszych strzeleckich sukcesów.

• Drużyna KPP w Iławie wraz z organizatorami (zdj.-archiwum organizatora)