Policjantki z Iławy wśród najlepszych w II Wojewódzkim Turnieju Siatkówki Plażowej Kobiet

W miniony piątek o godz. 9:30 na terenie Ośrodka Sportu-Rekreacji UKIEL w Olsztynie przy ul. Olimpijskiej rozpoczęła się sportowa rywalizacja kobiet w siatkówce plażowej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie. To już druga edycja tego turnieju, w którym brały udział drużyny reprezentujące Policję, Urząd Celny, Warmińsko - Mazurski Oddział Straży Granicznej w Kętrzynie, Urząd Marszałkowski w Olsztynie, Sąd Rejonowy w Olsztynie oraz Straż Miejską. Drużyna policjantek z naszej jednostki po zaciętej walce finałowej zdobyła zaszczytne III miejsce.

W dniu 17 czerwca 2016r. odbył się II Wojewódzki Turniej Siatkówki Plażowej Kobiet o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie.  W turnieju już po raz drugi brały udział policjantki z Komendy Powiatowej Policji w  Iławie sierż. szt. Edyta Szydłowska i sierż. szt. Lidia Śliwińska.  Atmosfera turnieju pełna była sportowych emocji, ale nie brakowało również uśmiechu i dobrej zabawy. Nasze zawodniczki zajęły III miejsce, przegrywając tylko jeden mecz w walce o finał z drużyną Straży Granicznej, która została zwycięzcą całego turnieju.